کارت ملی تا برطرف بحران کرونا جایگزین دفترچه های درمانی شد

به گزارش وبلاگ وردپرسکارا، بیمه شدگان بازنشسته شهرداری تهران که دفترچه های درمانی آنها و افراد تحت تکفل شان منقضی یا مفقود شده و یا فاقد برگه هستند، تا خاتمه اردیبهشت 99 می توانند با ارائه دفترچه فاقد اعتبار و کارت ملی بیمه شده، از تمامی خدمات درمانی در مراکز تحت پوشش و طرف قرارداد استفاده نمایند.

کارت ملی تا برطرف بحران کرونا جایگزین دفترچه های درمانی شد

به گزارش وبلاگ وردپرسکارا، اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای گفت بازنشستگانی که دفترچه های درمانی آنها و افراد تحت تکفل شان منقضی شده و یا فاقد برگه هستند و یا اینکه مفقود شده اند، با ارائه دفترچه فاقد اعتبار و کارت ملی بیمه شده تا سرانجام اردیبهشت ماه 99 از تمامی خدمات درمانی مورد احتیاج در مراکز تحت پوشش و طرف قرارداد برخوردار می شوند.

در این اطلاعیه آمده است: به منظور پیشگیری از تردد غیرضروری در شرایط شیوع ویروس کرونا بیمه شدگانی که اوراق دفاتر درمانی آنان به اتمام رسیده است تا تاریخ 31 اردیبهشت 1399 احتیاجی به مراجعه حضوری به مراکز صدور دفترچه بیمه ندارند و با همان دفترچه فعلی خود (فاقد برگه یا فاقد اعتبار) می توانند از تمامی خدمات درمانی مورد احتیاج در مراکز درمانی تحت پوشش و قرارداد برخوردار شوند.

همچنین بیمه شدگانی که فرزندشان تازه متولد شده است تا 31 اردیبهشت 1399 با دفترچه بیمه درمانی مادر می توانند از خدمات درمانی بهره مند شوند.

در این اطلاعیه تصریح شده است بیمه شدگانی که دفترچه درمانی شان مفقود شده است، می توانند با ارائه کارت ملی به مراکز درمانی تحت پوشش شرکت شهر سالم مراجعه و از خدمات درمانی استفاده نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کارت ملی تا برطرف بحران کرونا جایگزین دفترچه های درمانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت ملی تا برطرف بحران کرونا جایگزین دفترچه های درمانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید