آمادگی شیخ سلمان برای برگزاری فینال آسیا با حضور پرسپولیس

به گزارش وبلاگ وردپرسکارا، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از آمادگی کامل برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 خبر داد.

آمادگی شیخ سلمان برای برگزاری فینال آسیا با حضور پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ وردپرسکارا، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در جدیدترین مصاحبه خود از میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا 2020 تقدیر و تشکر کرد و از آمادگی اش برای برگزاری عالی فینال این رقابت ها صحبت کرد.

شیخ در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا به برگزاری بازی ها در سال 2021 ادامه می دهد. ما با همکاری فیفا می خواهیم تمام بازی های انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 را به نحو احسن برگزار کنیم. البته در این رقابت ها اولویت ما حفظ سلامت بازیکنان، کادرفنی و دیگر حضار است.

وی افزود: در شرایط کنونی خود را آماده می کنیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 را در تاریخ 19 دسامبر (29 آذر) به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم. از تمام فدراسیون های مخصوصا فدراسیون قطر به خاطر همکاری همه جانبه برای برگزاری این مسابقات تشکر می کنیم.

پرسپولیس از منطقه غرب آسیا به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته و اکنون منتظر تعیین شدن رقیب شرقی خود در این بازی حساس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمادگی شیخ سلمان برای برگزاری فینال آسیا با حضور پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی شیخ سلمان برای برگزاری فینال آسیا با حضور پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید