ماد نو سایبرپانک 2077 تعقیب و گریز پلیس را اضافه می نماید؛ ویدیوی آن را ببینید

به گزارش وبلاگ وردپرسکارا، همچون بسیاری از بازی ها، سایبرپانک 2077 نیز در طول توسعه خود شاهد ایده های زیادی بود که به پایان نرسیدند. در حالی که استودیوی سی دی پراجکت رد قبلا تایید نموده بود که تعقیب و گریز پلیس به علت محدودیت های زمانی و فنی کنار گذاشته شده است، به تازگی یک مادساز این مکانیک را به همراه مبارزات ماشینی به بازی اضافه نموده است.

ماد نو سایبرپانک 2077 تعقیب و گریز پلیس را اضافه می نماید؛ ویدیوی آن را ببینید

پاول ساسکو، کارگردان مراحل بازی سایبرپانک، سال گذشته در خصوص عدم وجود این مکانیک در بازی، روشنگری کرد. در پاسخ به یکی از بینندگان در یک رویداد پخش زنده، او به طعنه گفت که همه بازی های دنیا باز از این المان بهره نمی برند و در ادامه بازی های سونیک و الدن رینگ را مثال زد. او در نهایت به محدودیت های مختلف نیز اشاره نمود. با این حال به نظر می رسد که با ماد نوی که اخیرا ساخته شده، بازیکنان بالاخره می توانند مبارزات ماشینی را تجربه نمایند.

این ماد با عنوان Vehicle Combat، به شما این امکان را می دهد که از سلاح های خود در حین رانندگی بهره ببرید و از تعقیب و گریز پلیس و مبارزات ماشینی با باندهای مختلف بهره مند شوید. سازنده این ماد اعلام کرد که در کد بازی قابلیت هایی غیرفعال وجود داشته که امکان استفاده از سلاح در حین رانندگی را فراهم نموده است. حال این مکانیک تا حد زیادی در این ماد بازسازی شده است. اکنون می توانید سلاح های سرد و گرم را در حین رانندگی بهره ببرید یا از انژکتور استفاده نموده تا سلامتی خود را تقویت کنید.

بعلاوه رفتار پلیس نیز در این ماد نو بهبود یافته است. در حالی که حمله به مجریان قانون یا دشمنان محلی منجر به ظاهر شدن تعداد بیشتری از آن ها می گردد، به نظر می رسد در این ماد افراد می توانند درخواست یاری نمایند. در این مواقع اطلاعاتی روی صفحه دریافت خواهید کرد که به شما می گوید چه کسی در حال برقراری تماس جهت یاری است و فاصله او با شما چقدر است. جالب است بدانید که در این لحظات می توانید با شوک الکتریکی یا ضربه زدن به دشمن، این تماس ها را مختل کنید.

بسیار شبیه سری Grand Theft Auto، شما بعلاوه یک سیستم پلیس دارید که به وسیله ستاره منعکس می گردد. اگر کسی بتواند برای پشتیبان تماس بگیرد، یک ستاره دریافت خواهید کرد. با این حال، اگر چهار مورد از آن ها را دریافت کنید، گروه MaxTac در پی شما خواهند افتاد.

سایبرپانک 2077 هم اکنون روی کنسول های نسل هشتم و نهمی ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی در دسترس است. بعلاوه به تازگی به روزرسانی نسل نهمی این بازی منتشر شده که تغییرات مختلفی را روی بخش های مختلف آن اعمال نموده است. برای دریافت ماد Vehicle Combat می توانید به این نشانی مراجعه کنید، با این حال در هنگام استفاده از آن احتیاط به خرج دهید. در ادامه می توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: PCGamesN

منبع: دیجیکالا مگ

به "ماد نو سایبرپانک 2077 تعقیب و گریز پلیس را اضافه می نماید؛ ویدیوی آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماد نو سایبرپانک 2077 تعقیب و گریز پلیس را اضافه می نماید؛ ویدیوی آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید